Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

En Güzel Hepsi fan

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

fenerbahçe nickleri

2 posters
YazarMesaj
hepsiji*burcu
Hepsi fan
Hepsi fan
hepsiji*burcu

fenerbahçe nickleri Empty
MesajKonu: fenerbahçe nickleri   fenerbahçe nickleri Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:50 pm

Bana “kartali veya cimbomu tut cennete gireceksin” deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak ” cehenneme girmeye razıyım ” derim.

Cimbom sana Kadıkoy extra large !

Ben herkesin içinde tekim çünkü ben Fenerbahçeliyim !

Sensiz hayat bir işkence dilimdesin gündüz gece satır satır, hece hece şampiyonsun Fenerbahçe !

Atam izindeyiz biz de Fenerbahçeliyiz !

Maç yaparken sahada sarı kanaryalar, rakip takıma krampon toplatırlar ! Sıkı dur karşı defans !

Sarı lacivert rengimiz bizim, gurur verir tarihin Fenerbahçem Atamiz’in Sözunden belli değil mi, en büyük sensin Fenerbahçem !

Cihatlar, Lefterler, Canlar,Fikretler hala sevilen birer Abidedirler ! Hiç bir kulüpte olmayan bu dostluk, yıllar yılı hep şampiyon olduk …

Gülersem sevincim, ağlarsam gözyaşım, ölürsem toprağım ol fenerbahçem !

Yağmurlarda, çamurlarda, İstanbul ‘da, deplasmanda. Senin için çektik cefa, hakkımız bu mu kanarya ?

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek !
http://gruphepsifanlari.forumactif.biz
yoshyblasım
Moderotör
Moderotör
yoshyblasım

fenerbahçe nickleri Empty
MesajKonu: Geri: fenerbahçe nickleri   fenerbahçe nickleri Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:55 am

saol canım

fenerbahçe nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası