Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

En Güzel Hepsi fan

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Forum kuralları 2 :D

YazarMesaj
chatlak_ks_ecenur
Siteyi Seven üye
Siteyi Seven üye
chatlak_ks_ecenur

Forum kuralları 2 :D Empty
MesajKonu: Forum kuralları 2 :D   Forum kuralları 2 :D Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 12:08 am

Forum Kuralları;
Dikkatlice Okumayan Banlanır...
1.Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda , Hack ile ilgili yazılar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar asla yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

2.Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

3.Forumda flood yapmak, (arka arkaya mesaj yazmak) yasaktır.

4. Forum içerisinde tehdit edici, örf ve ananelere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

5 .Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir )

6. Forum içinde Kredi kartı numarası, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır.

7.İmza alanlarına her türlü forum linki veya üyelik isteyen ticari site linki yazılması Yasaktır.

8.Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

9.4 tane uyarı alan üye süresiz banlanacaktır üyelerin 4 tane uyarı alma şansı vardır lütfen forum kurallarına uyalım uymayanları uyaralım...
10.Dos sitelerimz ve bu site hariç hiçbir site adı verilemez(youtube vb. hariç)
Uymayanlar banlanacqtır!!!

Forum kuralları 2 :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum kurallari